liposukcia1.infoblog.sk

V novom roku si u profesionálov objednajte novú krásu

Publikované 16.01.2017 v 00:04 v kategórii LIPOSUKCIA, prečítané: 25x

Po Vianociach máme všetci pocit, ako by sme pribrali rovnú tonu. Zima sama o sebe láka k lenivosti a nič nerobení a to veľmi postave nelichotí. Pokiaľ chcete byť opäť v kurze a znovu nájsť svoju krásu, môžu vám s tým pomôcť profesionáli. Estetická medicína dokáže zázraky, o ktorých budete vedieť len vy. Vaše okolie bude žasnúť nad tým, aká ste krásna. Nech už ide o úbytok tuku alebo vylepšení výstrihu.

Schudnúť do krásy nemusí trvať dlho
Brucho
Už máte naplánovaný tvrdý tréningový program a lúčite sa s čokoládou a bielym pečivom? 

Po Vianociach nastáva doba, kedy si začnete vyčítať hocijakú dobrotu. Môžete na to ísť úplne inak. Liposukcia je najrýchlejším riešením na prebytočný tuk. 

A nezáleží na tom, ktorá partia ju potrebuje najviac. Liposukcia SlimLipo je efektívna, rýchla a veľmi účinná. Jej výsledky uvidíte hneď po zákroku a dokonalá postava vám už ostane navždy. 

Navyše nebolí. Používa veľmi efektívnu techniku laseru, ktorý je šetrný a nespôsobuje modriny. Bez anestézie, hospitalizácie a zbytočného stresu.

Ako zvýšiť sebavedomie ženy?

Zdravé sebavedomie je psychický stav, ktorý je v rovnováhe. Pokiaľ je správne, potom je žena sebaistá a nepodceňuje svoje schopnosti. Veľmi často však nie je spokojná napr. so svojou postavou. 

Zväčšenie pŕs býva najčastejším zákrokom estetickej chirurgie práve preto, že tak žena vníma svoju ženskosť. Pri zákroku ide nielen o zväčšenie poprsia, ale o ich tvar. Všetko podľa vášho priania. 

Používajú sa kvalitné implantáty, ktoré neohrozujú vaše zdravia. Ich riešenie pre ženy, ktoré nie sú spokojné so svojou veľkosťou alebo kvôli nedostatočne vyvinutým prsiam či úbytku tuku.

Cieľom by mala byť prirodzená krása

Nech už rozhodnete pre ktorýkoľvek zákrok, mali by ste chcieť dosiahnuť predovšetkým to, aby ste vyzerali prirodzene. Príliš veľké prsia vám budú ničiť chrbát a bude vás trápiť bolesť hlavy. 

Ideálnou variantov je nájsť kompromis, ktorý vám bude vyhovovať. Pokiaľ budete vyzerať vychudnuto a augmentácia vám zväčší veľkosť pŕs na D, pekné to nebude.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?