liposukcia1.infoblog.sk

Nový rok začnite s novým bruchom

Publikované 19.11.2017 v 20:27 v kategórii LIPOSUKCIA, prečítané: 5x

Ruku na srdce – koľkokrát ste si dali novoročné predsavzatie a koľkokrát ste ho splnili? Väčšinou sa stáva, že tak ako si ich neustále dávame, tak ich aj neustále porušujeme. Ono predsa len zakázané ovocie najlepšie chutí. Ale ako to teda urobiť, aby ste dosiahli svoje a pritom sa nenadreli? Sú predsavzatia, ktoré sa dajú splniť veľmi ľahko. Napríklad získať krásne vypracované bruško. Zdá sa vám to nemožné? Potom ste ešte nič nezistili o plastike brucha.

Prebytočné kila musia preč
Liposukcia

Vianoce sú sviatky nerestí. Veľa sa je a nemyslí sa na následky. Po Novom roku prichádza potom depresia z toho, že nevojdeme do nových nohavíc. Liposukcia vám však pomôže zbaviť sa všetkých prebytočných kíl, ktoré nepotrebujete. 

Tuk sa ukladá predovšetkým v oblastiach stehien, bokov a tiež brucha. Cvičenie môže do istej miery pomôcť, ale vycvičiť brušné svalstvo trvá naozaj dlho. Laserová liposukcia efektívne odstráni všetok prebytočný tuk a pomôže pokožke vrátiť elasticitu.

Keď už cvičenie nepomôže

Nevzhľadne povolené bruško môže mať hneď niekoľko príčin. Po pôrode alebo po razantnom schudnutí sa brušné svalstvo rozostupuje. Cvičenie väčšinou pomôže aspoň trocha opraviť previsnuté brucho, ale nedokáže ho zmiznúť. 

Plastika brucha takú moc má. Opravuje totiž zmeny kontúry brušnej oblasti tak, že redukuje nadbytok kožnej a tukovej riasy. Súčasne sa taktiež ruší rozostúpenie povolených svalov, tzv. diastázy. 

Vo väčšine prípadoch nie je nutné zasahovať v oblasti celého brucha, ale iba v hornej alebo dolnej časti. Tam, kde je to naozaj potrebné. Takému zákroku sa potom hovorí miniabdominoplastika.

Využite dve procedúry v jednej

Pokiaľ sa spojí liposukcia a abdominoplastika, potom ide o lipoabdominoplastiku. Používa sa v prípadoch, kde je potrebné vypnúť kožu a odstrániť kožné stery. 

Pri zákroku sa môžu upraviť aj brušné svaly a redukovať tukové tkanivo. Ide tak o komplexný zákrok brucha, ktorý má dokonalý výsledok. Získate dokonalé brucho, ktoré budete chcieť ukazovať.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?