liposukcia1.infoblog.sk

Každá žena chce mať pevné telo

Publikované 13.06.2016 v 13:42 v kategórii LIPOSUKCIA, prečítané: 26x

Ktorá žena by po prečítaní módnych časopisov a sledovaní seriálov nechcela byť rovnako atraktívna a krásna ako modelky a hlavné hrdinky. Kult krásy sa neustále mení a nie všetci muži obdivujú len ladné krivky. Na druhú stranu dosiahnuť pevné a štíhle telo je bonusom aj pre vašu psychiku. Budete sa cítiť lepšie a vaše sebavedomie sa prirodzene zvýši. Drina v telocvični takisto výsledky mať nemusí, ale estetická chirurgia vie, ako na to.

Dvojitý účinok bez bolesti
KrasaPredošlé zákroky estetickej medicíny síce mali výsledky, ale dlho nevydržali. 

Okrem toho predošlé postupy liposukcie boli bolestivé a pacient musel prejsť dlhou rekonvalescenciou. 

Súčasná moderná liposukcia SlimLipo je pravým opakom. Nebolí, odstraňuje tuk a skutočne tvaruje telo. Vôbec neboli a nerobí zbytočné modriny. Navyše sa dá využiť ktorúkoľvek problematickú partiu ako je zadoček, boky, stehná, kolená, prsia, lýtka alebo napríklad podbradok. Výsledok navyše uvidíte okamžite. Je to bezbolestná a bezpečná cesta k pevnejšiemu a štíhlejšiemu telu.

Majte dokonalý výstrih

Ženy často nie sú spokojné s veľkosťou poprsia. Ešte častejšie ide ale skôr o úpravu celkového tvaru poprsia. Hovorí sa tomu mammaplastika alebo modelácia pŕs. Tento zákrok vylepšuje tvar pŕs alebo im navracia ich pôvodný tvar, čím zlepšuje celkovú harmóniu tela a vlastné sebavedomie. 

Spevňuje, vypĺňa a dvíha poprsie. Dôvodom, prečo pacientky vyhľadávajú tento zákrok môžu byť hormonálne zmeny, po pôrode a kojení alebo redukcii váhy. Vo všetkých týchto situáciách môže dochádzať k zmene tvaru pŕs. Môže ísť takisto o vývojové poškodenia alebo rôzne ochorenia.

Ako mammaplastika funguje?

Spevnenie pŕs je možné dosiahnuť rôznym spôsobom. Augmentačná mammaplastika alebo lifting pŕs funguje tak, že sa upraví a odstráni nadbytok kože. Zároveň s tým sa vykonáva aj zmenšenie pŕs a redukuje sa tak mliečna žľaza. 

Tento zákrok má mnoho variácií a je veľmi individuálna podľa poklesu a veľkosťou pŕs pacientky. Na tele potom ostávajú len malé jazvičky v podobe tenkých čiarok a takisto závisí na spôsobe zákroku. Hospitalizácia trvá 1 až 2 dni.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?