liposukcia1.infoblog.sk

Do nového roku s pevným bruchom? Poznáme riešenie!

Publikované 13.12.2015 v 10:19 v kategórii LIPOSUKCIA, prečítané: 67x

Blížia sa Vianoce. Čo keby ste si tento rok namiesto páru ponožiek, parfumu či spodného prádla nadelili pevné telo? Nemusíte sa báť. Je to jednoduché a bezbolestné. Poradíme vám, ktoré moderné liposukcie najviac fungujú.

Laser vám vymodeluje sexy krivky
BruchoLaserová liposukcia je jednou z moderných liposukcií. Liposukcia SlimLipo funguje vďaka laseru, ktorý dokáže odbúravať tukové vankúšiky. 

Okrem toho, že efektívne štiepi tuky, zároveň tvaruje vašu postavu. Už žiadna ovisnutá koža. 

Laser vás zbaví faldíkov a vypne vašu pokožku. Práve pre túto schopnosť je laserová liposukcia veľmi vhodná aj pre ľudí v pokročilom veku, ktorí už nemajú tak pevné telo a ich koža je krehká.

SlimLipo procedúra je šetrná ku tkanivám a nezanecháva na koži žiadne stopy. Laserová liposukcia má výhodu aj v tom, že výsledky procedúry sú viditeľné okamžite.

Chlad vám pomôže ku štíhlosti

Kryolipolýza rýchla bezbolestná liposukcia brucha je u nás veľmi obľúbená. Jedná sa o veľmi efektívnu liposukciu, ktorá je zároveň s tým, veľmi bezpečná. Vykonáva sa pomocou špeciálneho prístroja. Ten do seba nasaje tukovú riasu a zahreje ju na 41°C.

Následne sa zahriaty tukový vankúšik schladí a tým dôjde k rozpadu tukových buniek. Odumreté tukové bunky potom odchádzajú z tela prirodzenou cestou, teda cez lymfatický systém.

Je dokázané, že kryolipolýza dosahuje rovnaké výsledky, ako klasická liposukcia. Ale je omnoho bezpečnejšia. Naviac sa nevykonáva v narkóze, ale pri plnom vedomá pacienta.

Ultrazvuk pomáha v boji s kilami

Ďalším veľmi obľúbeným zákrokom vo svete je liposukcia ultrazvukom. Jedná sa o veľmi bezpečnú, bezbolestnú, ale aj napriek tomu veľmi účinnú procedúru. Neinvazívna liposukcia funguje za pomoci účinných gélov, ktoré samé o sebe štiepia tuk. 

Ultrazvuk potom napomáha s ich odbúravaním. Ultrazvukové vlny totiž tukovú bunku, narušenú gélmi, rozložia a tá potom odchádza lymfatickým systémom z tela von. Na koži po zákroku neostávajú žiadne stopy. Vďaka tomu, že nie je potrebná žiadna narkóza, je zákrok bezpečný a bezbolestný. Výsledok sa objaví ihneď.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?